Toernooien

Dames:

    Voorronde 1/2 Finale Finale    
    1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e Totaal  Gem
1 Claudia Riepma 216 201 200 205 196 174 200 196 209 214 223 155 2389 199,08
2 Marleen Prophitius 200 147 152 180 192 190 205 225 191 200 227 185 2294 191,17
3 Priscilla Thalen 205 207 167 207 156 197 210 142 158 193 185 148 2175 181,25
4 Wendy Bruijnes 170 189 163 158 187 208 206 130 145       1556 172,89
5 Erica Kok 153 134 155 182 218 144             986 164,33
6 Corry van Oeveren 122 172 150 165 146 170             925 154,17
7 Kim de Lange 162 134 143 167 135 134             875 145,83


Heren A-Klasse:

    Voorronde 1/2 Finale Finale    
    1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e Totaal  Gem
1 Henk Oudes 195 191 213 224 154 182 181 245 246 216 210 174 2431 202,58
2 Johan Schuurkamp 177 226 238 201 223 215 232 199 173 169 197 172 2422 201,83
3 Tjesco Gerts 190 223 268 193 150 180 215 213 205 165 226 193 2421 201,75
4 Gerwin Willemse 210 213 201 178 201 236 197 178 213       1827 203,00
6 Erik Holvast 211 232 169 239 164 163 179 209 219       1785 198,33
7 Goossen Kok 180 201 178 210 214 202 192 172 182       1731 192,33
5 Henjo Staal 224 193 163 224 192 187             1183 197,17
8 Cor Visser 194 204 217 129 238 147             1129 188,17
9 Marcel Meerens 212 189 161 162 149 232             1105 184,17
10 Johan de Weerd 155 170 149 210 212 180             1076 179,33
11 Gerrit Meerens 236 149 167 180 147 161             1040 173,33
12 Ben Wernert 144 170 155 186 178 185             1018 169,67
13 Nicky van der Dussen 177 201 141 182 166 130             997 166,17


Heren B-Klasse:

    Voorronde 1/2 Finale Finale    
    1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e Totaal  Gem
1 Cor Stitselaar 191 278 163 223 194 188 184 150 183 230 177 214 2375 197,92
2 Johan van Sonnen 233 182 206 184 213 181 216 185 176 168 175 187 2306 192,17
3 Bertus Vlijm 184 244 166 203 203 208 211 151 187 177 186 181 2301 191,75
4 Jan Pap 188 180 201 159 201 201 169 234 193       1726 191,78
5 Sjoerd Wijnja 178 216 157 195 182 213 232 181 157       1711 190,11
6 Stefan Tromp 187 223 191 191 164 194 177 170 202       1699 188,78
7 Richard van der Vinden 174 183 226 167 207 211 129 159 191       1647 183,00
8 Kees Riepma 151 161 214 171 189 215             1101 183,50
9 Hossein Omidali 168 175 204 177 173 182             1079 179,83
10 Andries Stitselaar 208 134 171 162 193 194             1062 177,00
11 Jos Visser 184 177 157 179 182 180             1059 176,50
12 Arnold Willems 179 155 156 166 164 219             1039 173,17
13 Ruud Bennink 168 162 137 178 171 192             1008 168,00


Heren C-Klasse:

    Voorronde 1/2 Finale Finale    
    1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e Totaal  Gem
1 Wilhelm van Panhuis 205 205 182 182 190 205 146 191 176 190 140 201 2213 184,42
2 Gerard Meerens 191 196 180 183 159 202 160 156 167 198 189 188 2169 180,75
3 Antonio Macchia 176 187 176 193 212 183 164 198 170 168 155 175 2157 179,75
4 Jan Foeke 191 175 216 130 156 177             1045 174,17
5 Tyler Harrison 210 144 130 187 165 192             1028 171,33
6 Aart Bosch 160 190 125 161 194 187             1017 169,50
7 Gerrit Potma 168 191 163 131 163 185             1001 166,83
8 Jan van den Brink 137 168 162 147 153 138             905 150,83


Heren D-Klasse:

    Voorronde 1/2 Finale Finale    
    1e 2e 3e 4e 5e 6e 7e 8e 9e 10e 11e 12e Totaal  Gem
1 Tristan Hermes 151 208 106 170 170 175 179 155 218 178 203 185 2098 174,83
2 Peter de Bruijn 179 141 166 125 199 196 147 176 158 190 182 174 2033 169,42
3 Henk van Laar 160 166 170 168 156 147 133 179 166 145 190 200 1980 165,00
4 Folkert Holvast 154 150 147 140 160 187 173 164 163       1438 159,78
5 John van den Oudenaller 124 129 151 160 170 169             903 150,50
6 Shayan Omidali 172 145 131 114 119 124             805 134,17
7 Tjo Generaal 99 105 108 130 144 146             732 122,00

 

 

Naam

hcp

g1

g2

g3

totaal

r1

r2

totaal

f1

f2

totaal

gem

                           

1

Lars Verhoeven

31

177

147

163

580

204

205

1051

190

212

1515

185,43

2

Gerrit de Zwaan

56

97

183

116

564

176

183

1035

175

171

1493

157,29

3

Martin Gerrits

18

243

185

179

661

146

168

1011

207

203

1457

190,14

4

Jos Okkerse

46

191

174

132

635

182

112

1021

161

181

1455

161,86

5

Aart van de Broek

48

186

150

142

622

171

137

1026

144

181

1447

158,71

6

Henk van Laar

32

178

221

147

642

161

203

1070

159

149

1442

174,00

7

Chris van Os

28

189

176

192

641

207

155

1059

146

174

1435

177,00

8

Johan de Weerd

12

160

168

225

589

181

223

1017

193

190

1424

191,43

9

Aart Korenberg

44

169

158

164

623

157

158

1026

152

139

1405

156,71

10

Robin Willems

49

142

151

192

632

170

116

1016

116

169

1399

150,86

11

Ronald Scholten

16

233

166

178

625

161

230

1048

165

140

1385

181,86

12

Frank van Koten

42

172

174

175

647

133

154

1018

151

114

1367

153,29

13

JP Karman

43

178

156

119

582

162

170

1000

   

 

 

14

Dirk Luijkx

46

171

128

115

552

183

166

993

   

 

 

15

Marcus Justus

38

147

140

153

554

183

155

968

   

 

 

16

Wilko Smit

38

160

147

161

582

167

138

963

   

 

 

17

Goossen Kok

7

201

162

195

579

195

164

952

   

 

 

18

Dennis Schuurkamp

5

156

168

214

553

151

233

947

   

 

 

19

Gerard van Os

18

120

205

194

573

156

175

940

   

 

 

20

Maarten de Leeuw

33

134

211

141

585

146

139

936

   

 

 

21

Tristan Hermes

24

189

156

190

607

134

128

917

   

 

 

22

Evert Brands

42

125

157

146

554

114

156

908

   

 

 

23

Hans van 't Hul

43

161

139

138

567

107

146

906

   

 

 

24

Tom Scholten

11

170

180

170

553

169

150

894

   

 

 

25

Marriette Rouwhorst

54

105

169

130

566

   

 

   

 

 

26

Robert Neijmeijer

33

149

138

158

544

   

 

   

 

 

27

José Verhoeven

42

120

117

178

541

   

 

   

 

 

28

Michel van de Vate

34

163

132

143

540

   

 

   

 

 

29

Bea Vermaire

40

125

135

160

540

   

 

   

 

 

30

Jacco Petersen

45

148

118

138

539

   

 

   

 

 

31

Kees Lamboo

25

135

134

192

536

   

 

   

 

 

32

Erika Kok

32

138

135

159

528

   

 

   

 

 

33

Sabine Vermaire

43

139

136

124

528

   

 

   

 

 

34

Henk van de Horst

47

108

139

135

523

   

 

   

 

 

35

Chris Bronkhorst

37

111

149

142

513

   

 

   

 

 

36

Willem Hermsen

68

91

98

110

503

   

 

   

 

 

37

Marco van Beinum

44

145

125

97

499

   

 

   

 

 

38

Annie de Mik

56

101

121

105

495

   

 

   

 

 

39

Joop Loef

43

103

138

124

494

   

 

   

 

 

40

Tim Kramer

57

122

101

80

474

   

 

   

 

 

41

Ko Luijkx

52

81

100

102

439

   

 

   

 

 

 

Stand na de voorrondes:

Dames:

    1e 2e 3e 4e 5e 6e Totaal  Gem
1 Priscilla Thalen 208 216 222 183 185 224 1238 206,33
2 Marleen Prophitius 190 213 213 183 192 178 1169 194,83
3 Claudia Riepma 200 170 170 205 168 221 1134 189,00
4 Saskia Mondfrans 153 182 202 140 195 195 1067 177,83
5 Wendy Bruijnes 148 189 158 146 165 188 994 165,67
6 Hetty Schuurkamp 147 128 161 124 148 113 821 136,83

Er gaan 4 dames door naar de halve finale

Kampioenschap:

Dames:

  Naam 1e 2e 3e 4e 5e 6e Serie Gem. 7e 8e 9e Serie Totaal Gem. 10e 11e 12e Serie Totaal Gem.
1 Marleen Prophitius 121 175 177 133 178 168 952 158.67 191 212 215 618 1,570 174.44 214 213 211 638 2,208 184.00
2 Claudia Riepma 192 173 154 194 176 167 1056 176.00 170 149 235 554 1,610 178.89 171 178 181 530 2,140 178.33
3 Jacqueline Doppenberg 189 169 180 181 130 193 1042 173.67 188 156 154 498 1,540 171.11 176 189 199 564 2,104 175.33
4 Wendy Bruynes 140 145 168 188 151 182 974 162.33 146 191 179 516 1,490 165.56       0 1,490 124.17
5 Gerda Vlijm 148 146 155 171 155 149 924 154.00       0 924 102.67       0 924 77.00
6 Erica Kok 144 146 166 109 167 154 886 147.67       0 886 98.44       0 886 73.83
7 Hettie Schuurkamp 83 132 145 146 106 121 733 122.17       0 733 81.44       0 733 61.08 

In poule A van de stedenontmoeting regio Oost zijn de dames van Harderwijk eerste geworden. De heren zijn geëindigd op de tweede plaats. Op eindtotaal zijn de bowlers uit Harderwijk 1e geworden in poule A. Een finaleplaats zat er echter niet in, de eerste, tweede en derde plek werden verdeeld onder de teams uit poule B, gevolgd door de bowlers van Harderwijk op de vierde plaats.

De stedenontmoeting verliep problematisch. Waar men in eerste instantie om half 2 zou beginnen, werd de eerste bal pas om 3 uur gegooid. Een kapotte oliemachine, single pins die verdwenen, geen aanwezige monteur, slechte bediening en broodjes die op zijn. Voldoende dingen die voor verbetering vatbaar zijn.

De scores van de Harderwijkse bowlers waren:

   
© ALLROUNDER

Inloggen